Our Gallery

Contact Info

Demir Demirtaş projeleriyle göz kamaştırıyor!

Bursa’nın önde gelen inşaat firması Demir Demirtaş, başlattığı birbirinden değerli projelerle göz dolduruyor. Firmanın sahibi Atilla Demirtaş, inşaat sektörünün canlılığını sürdüreceğini belirtiyor…

Para Dergisi’nde yer alan habere göre; TÜRKİYE yüzde 87’si deprem kuşağında yer alan bir ülke. Bu yüzden güvenli yapıların inşası son derece önem taşıyor. Nitekim 6306 sayılı “kentsel dönüşüm yasası”da güvenli olmayan, çürük binaların yıkılarak yeniden inşa edilmesini amaçlıyor.

Bu çerçeveden bakıldığında kentsel dönüşüm projeleri Türkiye’de daha çok uzun süre gündemde yer alacak gibi görünüyor. Bu da bir yandan güvenli binaların sayısını artırırken bir yandan da inşaat sektöründeki ciddi büyümenin ekonomiye önemli bir ivme katacağı anlamına geliyor. Nitekim inşaat sektöründeki gelişmeler de bu yönde.

Türkiye genelindeki bu yapılaşma çalışmaları; tüm şehirleri etkileyeceği gibi Bursa’yı ve Bursa inşaat firmalarını da etkileyecek. Kentsel dönüşümden İstanbul yolu aksındaki gelişime, imar yönetmeliklerinin Bursa’ya etkilerinden konut fiyatlarına kadar olan tüm çalışmalar Bursa’yı çalkantılı hale getirse de yeni Bursa’yı resmediyor.

Ataevler ve Beşevler ile başlayan proje çalışmaları, tüm Bursa’ya yayıldıkça; inşaat sektörü her yıl büyüme hızını koruyor ve bu büyüme hızında “her zaman en iyi olan kendini gösterir” felsefesi kendini gösteren yine en iyiler olacak.

BİRÇOK PROJE YÜRÜTÜYOR

Bursa’nın önde gelen inşaat firmalarından Demir Demirtaş, 1997 yılından bu yana yapı inşaat sektöründe faaliyet gösteriyor. Demir Demirtaş; üstlendiği projeleriyle Bursa’nm en iyi inşaat firmaları arasında olduğunu ispatlıyor. Şu anda devam etmekte olan Nilüfer Köy’deki “Gökçen Prime” projesi için bir değerlendirme bulunan firmanın sahibi Atilla Demirtaş, “Yatay ve doğal yaşamı destekleyen bir projemiz” dedi.

Demirtaş, şunları söyledi:

”Bunun yanı sıra Burgaz’da devam eden 200 daireden oluşan “Prime 360” konut projesi, Nilüfer’de Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda devam eden Kozza şirketimizin yaptığı “Kozza Park Projesi”, Sky Group şirketimizin yapmış olduğu “Sky Tower Projesi” bulunuyor. Sky Tower projesi İstanbul yolu üzerinde 62 dükkanlık yaşam, yeme-içme, alışveriş alanı içermekte. Aynı zamanda yeni adliye binasına yakınlığından dolayı hukukçularımızın projemize talebi büyük. Yapısı ve konumu itibariyle hem çevre kuruluşlara hem de kuleye önemli katkı sağlayacak.”

×