Our Gallery

Contact Info

Hakkımızda

Demirdemirtaş Yapım

Şirketimiz; 1997 yılından itibaren inşaat sektöründe aktif yer alan İnşaat Mühendisi Atilla Demirtaş tarafından kurulmuştur.

Çeşitli konut , otel ve endüstri binaları için Betonarme ve Çelik Konstrüksiyon Proje üretimi yapan firmamız ayrıca bir çok Konut ve Sanayi Yapısının İnşaatını başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Kendi ürettiği konutlarda; özellikle yapı-yaşam ilişkisini kurgulayarak ‘’doğal yaşama uzak olmayan ve medeni insanın ihtiyaçlarına en yakın yaşam alanları yaratmak ‘’firmamız tarafından iş felsefemiz olarak seçilmiştir.

Endüstriyel binalarda; arazi formu ve yapı aks sistemlerinin optimum maliyetler hesaplanarak oluşturulması , en uygun taşıyıcı sistemin belirlenmesi noktalarında maliyet ve keşif çalışmaları firmamız tarafından her projede yapılmaktadır.

Hakkımızda

Kalite politikamız

Etüt Proje Hizmetleri, İkamet Amaçlı Olan Veya İkamet Amaçlı Olmayan Binaların İnşaatı alanında faaliyet gösteren firmamız kuruluşun amaç ve bağlamına uygun ve stratejik yönünü destekleyecek şekilde kalite yönetim sistemini en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda politikasını belirlemiştir.

İnşaat sektöründe tanınan ve güvenilir bir firma olmak,

Müşterilerine en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini sağlamak,

Sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ederek, iş süreçlerinde uygulamak,

Önleyici bir yaklaşımla iş sağlığı ve güvenliği ile çevresel riskleri ortadan kaldırmak,

Tüm süreçlerimizde kalite bilincini artırmak ve sürdürülebilir kılmak,

Yönetim Sistemi’ni sürekli iyileştirmek,

Kalite Yönetim Sistemi kapsamındaki kapsamındaki uygulanabilir olarak belirlenen şartları yerine getirmek ve sistemini sürekli olarak iyileştirmek.

×